Dożynki Gminne 2019

Dożynki Gminne 2019

Tegoroczne „Dożynki Gminne” odbędą się 25 sierpnia 2019 r. w Wolicy. Oprócz dziękczynnej Mszy św. oraz ceremonii przekazania wieńców dożynkowych odbędzie się ogłoszenie wyników gminnych konkursów (w tym – na najpiękniejszy wieniec). W rozrywkowej części zaprezentują się : dzieci z ludowego zespołu działającego w GOK w Kleszczowie, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Kleszczów, kapela PIECZARKI, Tomasz

Tegoroczne „Dożynki Gminne” odbędą się 25 sierpnia 2019 r. w Wolicy.

Oprócz dziękczynnej Mszy św. oraz ceremonii przekazania wieńców dożynkowych odbędzie się ogłoszenie wyników gminnych konkursów (w tym – na najpiękniejszy wieniec).

W rozrywkowej części zaprezentują się : dzieci z ludowego zespołu działającego w GOK w Kleszczowie, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Kleszczów, kapela PIECZARKI, Tomasz Niecik, zespół BABSZTYL  oraz zespół Varius Manx & Kasia Stankiewicz.

W związku z gminnym Świętem Plonów, Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie wraz z Urzędem Gminy w Kleszczowie ogłasza konkursy na:

● „Wieniec dożynkowy”;

● „Najsmaczniejsze ciasto z warzywami”;

● „Największe oraz najdziwniejsze warzywo lub owoc”.

Szczegółowe zasady konkursów oraz karty zgłoszeniowe dostępne są poniżej. Zgłoszenia do konkursów są przyjmowane do dnia 02.08.2019 r. w GOK w Kleszczowie do godz. 18:00.

Skip to content