Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury

W dniu 07.03.2020r. Gminny Ośrodek Kultury zorganizował Dzień Kobiet. W programie był: Wernisaż prac tkackich i malarskich uczestników zajęć artystycznych prowadzonych w GOK pod kierunkiem artysty Pana Józefa Jakubczyka. Na świetlicy podziwiać było można prace z rysunku i malarstwa wykonane przez dzieci i młodzież uczęszczającą na zajęcia do GOK prowadzone przez instruktor Panią Agnieszkę Zarzycką. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa oraz kiermasz rękodzieła artystycznego uczestników zajęć artystycznych prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury pod okiem naszych instruktorów podczas, którego można było zakupić piękne i oryginalne pamiątki. Odbyły się również warsztaty artystyczne prowadzone przez instruktorów Gminnego Ośrodka Kultury Panie Beatę Komór oraz Renatę Pawlicką pod nazwą: „Pisanki wielkanocne zdobione jutą filigranową” podczas, których każda z Pań mogła własnoręcznie wykonać świąteczną ozdobę. Dla wszystkich miłośników spektakli na scenie GOK-u wystąpił teatr Capitol w sztuce pn.”O co biega?”. Wydarzeniu towarzyszyła degustacja ciast i kawy.