InformacjeWydarzenia

„Podwieczorek z Gwiazdą z udziałem Marcina Dańca”

Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zaprasza serdecznie na wydarzenie biletowane z okazji Dnia Ojca. „Podwieczorek z Gwiazdą z udziałem Marcina Dańca” to wydarzenie plenerowe, które odbędzie się na parkingu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie 20 czerwca, o godzinie 19:00.
Bilety na wydarzenie dostępne są od dnia 10.06.2021r. w kasie GOK: pn., śr., cz., pt.: 8.00 ? 15.00, wt.: 8.00 ? 18.00
Cena biletu to 10zł (5zł z Kartą Dużej Rodziny)
ILOŚĆ MIEJSC/BILETÓW OGRANICZONA!

Przed wzięciem udziału w wydarzeniu należy zapoznać się z Regulaminem wydarzenia, Oświadczeniem o stanie zdrowia wraz z klauzulą informacyjną oraz Zgodą na przetwarzanie wizerunku. W Wydarzeniu będą mogły wziąć udział osoby, które zapoznają się i wypełnią te dokumenty. Pliki dokumentów w formacie *.PDF dostępne w zakładce „Pliki do pobrania” oraz poniżej:

Regulamin wydarzenia: Dzień Ojca „Podwieczorek z Gwiazdą z udziałem Marcina Dańca”
Oświadczenie o stanie zdrowia wraz z klauzulą informacyjną
Zgoda na przetwarzanie wizerunku

Przed wejściem na teren wydarzenia będziemy potrzebować wypełnionych oświadczeń. Wypełnienie ich w domu przyśpieszy możliwość wejścia na wydarzenie.

2021 Daniec 1920