Film „ Jan Paweł II. Szukałem Was…”

Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zaprasza na premierę filmu „ Jan Paweł II. Szukałem Was…” w dniu 3.04.2011r o godz. 18.00 w auli kompleksu „Solpark” „ Jan Paweł II. Szukałem Was…” to przede wszystkim wielkie wzruszenia  i emocje. Zobacz jak nasz Rodak w drodze do świętości stał się największym autorytetem moralnym i duchowym przywódcą świata.

w dniu 3.04.2011r o godz. 18.00 w auli kompleksu „Solpark”

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w GOK w Kleszczowie.

Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie
zaprasza na premierę filmu „ Jan Paweł II. Szukałem Was…”

w dniu 3.04.2011r o godz. 18.00 w auli kompleksu „Solpark”

„ Jan Paweł II. Szukałem Was…” to przede wszystkim wielkie wzruszenia