Informacja ws. zwrotów wpłat: obozy letnie oraz wyjazd do teatru.

Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie informuję o zwrotach wpłat na: – obozy letnie 2020 – wyjazd do teatru (Opera Halka w Teatrze Wielkim w Łodzi w dn. 31.03.2020) Wpłaty będą wypłacane w formie przelewu lub gotówkowo na podstawie złożonych wniosków. Wypełnione wnioski GOK przyjmuje w formie papierowej w każdy poniedziałek w godz.: 8:00 – 15:00

Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie informuję o zwrotach wpłat na:

– obozy letnie 2020

– wyjazd do teatru (Opera Halka w Teatrze Wielkim w Łodzi w dn. 31.03.2020)

Wypełnione wnioski GOK przyjmuje w formie papierowej w każdy poniedziałek w godz.: 8:00 – 15:00 i wtorek w godzinach: 12:00-18:00 lub drogą pocztową przesłany na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie, ul. Główna 74, 97-410 Kleszczów (wnioski w formacie pdf znajdują się na dole strony).

Wnioski o zwroty wpłat z podpisem elektronicznym można wysyłać również na skrzynkę podawczą ePUAP„Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie”.

Pierwszym dniem przyjmowania wniosków będzie wtorek 12.05.2020.

Zwroty dokonywane będą na rachunek bankowy podany we wniosku lub gotówką po uprzednim uzgodnieniu terminu wypłaty (pracownik GOK będzie kontaktował się na numer telefonu podany we wniosku celem uzgodnienia terminu).

Przelewy będą realizowane na bieżąco, po weryfikacji wniosków.

Przypominamy również o zachowaniu ogólnych zasadach ostrożności związanych z zagrożeniem epidemicznym w czasie przebywania na terenie Gminnego Ośrodka Kultury.