Jarmark Bożonarodzeniowy

Jarmark Bożonarodzeniowy

Koniec roku to dla wielu osób czas robienia świątecznych zakupów i odwiedzania Bożonarodzeniowych Jarmarków, dlatego Organizatorzy mikołajkowego kiermaszu zapraszają mieszkańców gminy Kleszczów do Solparku w dniach 14-15.12.2019r. Organizatorzy Jarmarku zadbają o to, aby w jego trakcie nie zabrakło atrakcji. Już w sobotę od godz 15:00 można będzie podziwiać żywe zwierzęta w zagrodzie. O 17:00 program

Koniec roku to dla wielu osób czas robienia świątecznych zakupów i odwiedzania Bożonarodzeniowych Jarmarków, dlatego Organizatorzy mikołajkowego kiermaszu zapraszają mieszkańców gminy Kleszczów do Solparku w dniach 14-15.12.2019r.

Organizatorzy Jarmarku zadbają o to, aby w jego trakcie nie zabrakło atrakcji.

Już w sobotę od godz 15:00 można będzie podziwiać żywe zwierzęta w zagrodzie. O 17:00 program artystyczny w wykonaniu grup artystycznych z GOK Kleszczów a o 17:30 na dziedzińcu Solparku piękny spektakl uliczny pt. „Opowieść o zapomnianych zabawkach”

W niedzielę 15  grudnia 2019 r. o godzinie 11:00 rozpocznie się coroczna gminna impreza mikołajkowa. Odbędzie się ona tradycyjnie w Solparku i będzie jej towarzyszyć organizowany kiermasz charytatywny. Zapraszamy wszystkich Mieszkańców i Gości do odwiedzania stoisk z wyrobami rękodzielniczymi, ciastami i ozdobami świątecznymi.

W niedzielę oprócz kiermaszu odbędą się także pokazy naukowe prowadzone przez animatorów z Centrum Nauki Kopernik, programy estradowe w plenerze oraz spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Piasku pt. „Królowa Śniegu”. Dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach z elfami, śnieżynkami reniferem Rudolfem i bałwankami.

Ponadto w programie warsztaty artystyczne: komputerowe malowanie bombek, malowanie długopisami 3D, warsztaty robienia lizaków oraz warsztaty artystyczne pt. „Ozdoby w różnych technikach „.

Poniżej prezentujemy Państwu plakat z planem Jarmarku i Mikołajek. Serdecznie zapraszamy!

Skip to content