Kino Plenerowe GOK – projekcja filmu pt.: „I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże!”

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na projekcje filmu „I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże!”, który będzie wyświetlany w dn. 18.07.2020 o g. 21:30 w letnim kinie plenerowym „na leżakach” zorganizowanym na dziedzińcu tj. lodowisko kompleksu SOLPARK. Seans dostępny dla osób powyżej 15 roku życia. Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona! Informujemy również, że uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne

Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona!

Informujemy również, że uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu, który dostępny jest do pobrania. Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi oraz stosowania się do reżimu sanitarnego podczas wydarzenia.