Ceramika artystyczna

PRACOWNIA CERAMIKI WOK ŁĘKIŃSKO

wtorek
Instruktor: Beata Komór
– godz. zajęć:
12.30-15:30 – Dorośli
16:00-19: – Dorośli („dla pracujących”)

środa
Instruktor: Beata Komór
– godz. zajęć:
12.30-15:30 – Dorośli

czwartek
Instruktor: Beata Komór i Renata Pawlicka
godz. zajęć:
17.00-18.00 Dzieci

 

Teatralne

SALA WIDOWISKOWA

Instruktor: Dominika Szwed – Kipigroch
wtorek
– godz. zajęć:
15.30 – 17.30

Nordic walking

TEREN

poniedziałek
Prowadząca: Elżbieta Roczek
– godz. zajęć:
17.20-20:00

Plastyczne

PRACOWNIA PLASTYCZNA

Instruktor: Agnieszka Zarzycka
czwartek
– godz. zajęć:
15.30-16.15 (grupa młodsza)
16.15-17.00 (grupa starsza)

Tkactwo artystyczne

SALA TANECZNA

Instruktor: Józef Jakubczyk
poniedziałek
– godz. zajęć:
9.00-11.00

HIP-HOP

SALA TANECZNA

Instruktor: Aleksandra Jerzyk
czwartek
– godz. zajęć:
16.00 – 17.00 – grupa młodsza
17.10 – 19.10 – grupa starsza

Sensoryczno-Plastyczno-Muzyczne

SALA TANECZNA

Instruktor zajęć plastycznych: Agata Krzyżanowska

piątek
– godz. zajęć:
16:30 – 19:30

 

Najedź myszką na interesujące Cię zajęcia, by sprawdzić gdzie i kiedy się odbywają!

Robotyka

ŚWIETLICA

Instruktor: Konrad Strzelecki

wtorek
– godz. zajęć:
16.30-18.00

18.10-19.40(grupa młodsza do IV-V  klasy SP)

 

 

 

 

 

Modelina

ŚWIETLICA

Instruktor: Katarzyna Szablowska
czwartek
– godz. zajęć:
16.00-16.45
17.00-18.00

Taniec towarzyski

SALA WIDOWISKOWA

Instruktor: Sławomir Grzybek
czwartek
– godz. zajęć:
16.00 -16.55
17.05-19.05

Plastyczne

PRACOWNIA PLASTYCZNA

Instruktor: Agnieszka Zarzycka
czwartek
-godz. zajęć:
15.00-16.00 (grupa młodsza)
16.00-16.45 (grupa starsza)

Break-dance

SALA WIDOWISKOWA

Instruktor: Grzegorz Sztandera
środa
– godz. zajęć:
16.00-17.00 (grupa I)
17.00-18.00 (grupa II)
18.00-19.00 (grupa III)

Zarządzanie multimediami w internecie

ŚWIETLICA

Instruktor: Konrad Strzelecki

– godz. zajęć:

16.30-18.00
18.10-19.40

Rysunek i malarstwo

PRACOWNIA PLASTYCZNA

Zajęcia dla dorosłych:

Instruktor: Józef Jakubczyk
poniedziałek
– godz. zajęć:
11.10 – 13.10

Zajęcia dla młodzieży:

Instruktor: Agnieszka Zarzycka
czwartek – godz. zajęć:
17.00-18.00 – grupa młodsza
18.15-19.45 – grupa starsza

 

 

Wokalne

SALA TANECZNA

Instruktorzy: Kamila Wokacz / Olga Fidrysiak
sobota
– godz. zajęć:
10.00-15.00

Gitarowe

GARDEROBA I

Instruktor: Daniel Tyszkiewicz
wtorek
– godz. zajęć:
15.00-20.00

czwartek
– godz. zajęć:
15.00-20.00

Perkusyjne

SZATNIA NR 2

Instruktor: Paweł Stępień
wtorek:
– godz. zajęć:
15.00-20.00

Taniec ludowy

SALA WIDOWISKOWA

Instruktor: Marta Szataniak

Godziny zajęć:
Wtorek: 18.00- 19.30
Czwartek: 17.00-17.30

Keyboard oraz pianino

GARDEROBA I/II

Instruktor: Rafał Jędrzejka (garderoba I)
środa
– godz. zajęć:
15.00-20.00 (indywidualne)

Jedwab

Instruktor: Renata Pawlicka
piątek

– godz. zajęć:
15.00 –

Skip to content