Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „dzień z moim przyjacielem”.

Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pt. „Dzień z moim przyjacielem”. Prace zgodne z regulaminem należy zgłaszać do dn. 27.07.2020 do godziny 18:00. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 6 – 15 lat. Szczegóły w regulaminie konkursu. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.gok.kleszczow.pl. Zapraszamy do

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.gok.kleszczow.pl. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.