Kraków Królewski w czasie ferii zimowych

W dniu 21.01.2019 Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zorganizował wycieczkę krajoznawczą do Krakowa dla dzieci klas I-III Szkół Podstawowych. Miasto Kraka zwiedziliśmy wspólnie z licencjonowanym przewodnikiem, który oprowadził naszą grupę od Smoka Wawelskiego po przez Wzgórze Wawelskie, na Rynek Starego Miasta. Kolejnym punktem programu wycieczki była Papugarnia, gdzie mali podróżnicy miło spędzili czas w towarzystwie egzotycznych papug. Naszą wycieczkę dopełniła wizyta w Muzeum Gier Arcade, pełna multimedialnej rozrywki lat minionych.