Modelinowe Czwartki z inst. Katarzyną Szablowską – Lawendowy talerz 3D

Modelinowe Czwartki z inst. Katarzyną Szablowską – Lawendowy talerz 3D

Witam wszystkich na kolejnych warsztatach on-line z modelowania modeliny. Dziś pokaże jak wykonać lawendowy talerzyk 3D. Na dołączonym filmiku instruktażowym prezentuje jak wykonać go krok po kroku. Całość lepimy od razu na talerzyku. Po jego wykonaniu należy nagrzać piekarnik. Optymalny zakres to ok. 120-140 stopni C. Zalecam wkładanie modeliny wraz z ceramicznym talerzykiem do uprzednio

Witam wszystkich na kolejnych warsztatach on-line z modelowania modeliny. Dziś pokaże jak wykonać lawendowy talerzyk 3D.
Na dołączonym filmiku instruktażowym prezentuje jak wykonać go krok po kroku. Całość lepimy od razu na talerzyku. Po jego wykonaniu należy nagrzać piekarnik. Optymalny zakres to ok. 120-140 stopni C. Zalecam wkładanie modeliny wraz z ceramicznym talerzykiem do uprzednio nagrzanego piekarnika ( już wyłączonego) na ok 10 minut. Wypieczona utwardzony element ładnie nam się ukształtuje i bez problemu odklei się od talerza. Elementy należy przykleić mocnym klejem np. Kropelka. Poproście rodziców o pomoc.

Życzę powodzenia
Instruktor ds. kultury Katarzyna Szablowska

Skip to content