Modelowanie modeliny – fotorelacje z zajęć.

Modelowanie modeliny – fotorelacje z zajęć.

Modelowanie Modeliny to jedno z ulubionych zajęć artystycznych dla dzieci w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie. Wykonywanie prac z użyciem tej masy plastycznej, dostarcza wiele przyjemności i daje nieograniczone możliwości zabawy rozwijającej dziecięcą kreatywność.Wiosenna aura, która zawsze wprawia w dobry nastrój była inspiracją do tworzenia prac przez naszych młodych artystów: „Ślimak, ślimak pokaż różki…”, „Motylków czar”, „Biedroneczki są

Modelowanie Modeliny to jedno z ulubionych zajęć artystycznych dla dzieci w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie. Wykonywanie prac z użyciem tej masy plastycznej, dostarcza wiele przyjemności i daje nieograniczone możliwości zabawy rozwijającej dziecięcą kreatywność.
Wiosenna aura, która zawsze wprawia w dobry nastrój była inspiracją do tworzenia prac przez naszych młodych artystów: „Ślimak, ślimak pokaż różki…”, „Motylków czar”, „Biedroneczki są w kropeczki. Dzieci z okazji zbliżającego się Dnia Matki stworzyły także ,,Wisiorki”. Poniżej przedstawiamy fotorelację z zajęć:

Skip to content