Spotkanie i zajęcia integracyjne dla dzieci rodzin przybyłych z Ukrainy.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zapraszają na spotkanie i zajęcia integracyjne dla dzieci rodzin przybyłych z Ukrainy. Spotkanie rozpocznie się w dniu 10.03.2022r. o godzinie 12:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie. Муніципальний центр соціального забезпечення та міський культурний центр у Клещуві запрошують на зустрічі та інтеграційні заходи для дітей

Муніципальний центр соціального забезпечення та міський культурний центр у Клещуві запрошують на зустрічі та інтеграційні заходи для дітей сімей, які приїхали з України. Зустріч розпочнеться 10.03.2022. о 12:30 у міському культурному центрі в Клещові.