„Szalony Piątek w GOK” 24.07.2020.

W dniu 24.07.2020 zapraszamy na „Szalony Piątek w GOK”. Gwarantujemy wiele atrakcji i fantastyczną zabawę. Wydarzenie będzie odbywać się na parkingu przy GOK, gdzie będzie można skorzystać zarówno z urządzeń typu eurobungee jak i dmuchańców. W trakcie wydarzenia będą prowadzone również różnego rodzaju interakcyjne gry i zabawy z animatorem. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny bez

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny bez potrzeby wcześniejszego zapisywania oraz starania się o wejściówkę. Wystarczy wypełnić oświadczenie udziału w wydarzeniu, które będzie dostępne do wypełnienia podczas wydarzenia lub do pobrania poniżej.

Przypominamy, że wejście na urządzenia rekreacyjne możliwe jest wyłącznie w długich spodniach lub getrach!

Gorąco zapraszamy!