Upominek dla mamy: haft na kanwie plastikowej – ozdobne pudełko na chusteczki (warsztaty on-line).

Upominek dla mamy: haft na kanwie plastikowej – ozdobne pudełko na chusteczki (warsztaty on-line).

Prezentujemy Państwu pierwszy z filmów z cyklu warsztatów on-line rękodzieła artystycznego z okazji dnia Matki. Pragniemy by nasze filmy były dla Państwa inspiracją w tworzeniu własnoręcznie tworzonych upominków dla Mam. Najbardziej wartościowe prezenty to te, które sami tworzymy, dlatego też w najbliższych dniach na naszej stronie będą publikowane kolejne filmy w formie warsztatów. Życzymy miłej

Prezentujemy Państwu pierwszy z filmów z cyklu warsztatów on-line rękodzieła artystycznego z okazji dnia Matki. Pragniemy by nasze filmy były dla Państwa inspiracją w tworzeniu własnoręcznie tworzonych upominków dla Mam. Najbardziej wartościowe prezenty to te, które sami tworzymy, dlatego też w najbliższych dniach na naszej stronie będą publikowane kolejne filmy w formie warsztatów. Życzymy miłej zabawy!

Poniższe warsztaty prowadzi instruktor ds. kultury Renata Pawlicka, dzięki którym mogą Państwo posiąść umiejętność haftu na kanwie plastikowej. Renata Pawlicka uczy jak wykonać ozdobne pudełko na chusteczki. Warsztaty dostępne w dwóch odcinkach. Zapraszamy.

Skip to content