Upominek dla mamy: kwiaty z foamiranu (warsztaty online).

Upominek dla mamy: kwiaty z foamiranu (warsztaty online).

Powyższe warsztaty dedykowane są dzieciom, które chciałyby samodzielnie przygotować drobny upominek dla mamy z okazji zbliżającego się święta Dnia Matki, a będzie to własnoręcznie wykonany wisiorek. Prezent wykonany samodzielnie cieszy najbardziej, dlatego starałam się jak najprościej pokazać wam jak to zrobić. Do wykonania kwiatka potrzebujemy: trzy niewielkie kawałki foamiranu w trzech kolorach (jeżeli nie mamy

Powyższe warsztaty dedykowane są dzieciom, które chciałyby samodzielnie przygotować drobny upominek dla mamy z okazji zbliżającego się święta Dnia Matki, a będzie to własnoręcznie wykonany wisiorek. Prezent wykonany samodzielnie cieszy najbardziej, dlatego starałam się jak najprościej pokazać wam jak to zrobić.

Do wykonania kwiatka potrzebujemy: trzy niewielkie kawałki foamiranu w trzech kolorach (jeżeli nie mamy to może być także filc, krepina), trzy rozmiary płatków (pokazano na filmiku) ,dobrze by było mieć jakiś przedmiot zakończony niewielką kulką (u mnie  to  drewniana kulka, jeżeli nie ma to uciskamy kwiatek delikatnie palcami), klej na gorąco ( i tu uwaga, jeżeli nie ma wokół nas nikogo dorosłego do sklejenia wisiorka to użyjcie kleju magic, troszkę wolniej schnie, ale będzie bezpieczniej).

Pod wisiorek doklejamy rzemyk, ozdobną tasiemkę, lub jakiś ładny sznureczek. Na to dodajemy listki i podkładkę w kształcie gwiazdki ale niekoniecznie, może być okrągłe kółeczko.

Powodzenia

Życzę przyjemnej zabawy😊

Instr. Ds. kultury

Katarzyna Sulikowska

Skip to content