Wakacje czas zacząć! Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zaprasza na pierwsze wydarzenie z cyklu „Młodzieżowe Granie Muzyka i Działanie”

Wakacje czas zacząć! Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zaprasza na pierwsze wydarzenie z cyklu „Młodzieżowe Granie Muzyka i Działanie”

Podczas tego cyklu GOK zaprosi mieszkańców do podejmowania wspólnych aktywności i oddaniu się muzycznym wrażeniom podczas występów wykonawców estradowych, które będą im towarzyszyć. W trakcie tego wydarzenia, uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy i umiejętności profesjonalnych instruktorów jazdy na BMX i Deskorolce – będą to warsztaty, na które należy się zapisać (ilość miejsc ograniczona).Numer telefonu

Podczas tego cyklu GOK zaprosi mieszkańców do podejmowania wspólnych aktywności i oddaniu się muzycznym wrażeniom podczas występów wykonawców estradowych, które będą im towarzyszyć.

W trakcie tego wydarzenia, uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy i umiejętności profesjonalnych instruktorów jazdy na BMX i Deskorolce – będą to warsztaty, na które należy się zapisać (ilość miejsc ograniczona).
Numer telefonu do zapisów: 535 987 988
Dodatkową atrakcją będzie Skimboarding, polegający na ślizganiu się na desce po wodzie w basenie o długości 30m. (Prosimy o zabranie ubrań na zmianę – zapewniamy przebieralnię).

Podczas pierwszego „Młodzieżowego Grania” gwiazdą wieczoru będzie Marie – Artystka ma na swoim koncie już kilka singli, które przekonały do niej polską publiczność. Sporym sukcesem w sieci okazały się Matka Polka, Chewing Gum, Wata, Pan XYZ oraz Zero Calorie Cookie.

Skip to content