InformacjeObozyWyjazdy / Wycieczki

Ważne informacje dot. wyjazdu II grupy do Chorwacji (17.08-30.08)

UWAGA!

Zmiana godziny wyjazdu do Chorwacji w dniu 17.08.2021 roku na godz. 14:30.

Jednym z warunków wjazdu do Chorwacji dla osób niezaszczepionych jest okazanie nie starszego niż 48 godzin szybkiego testu antygenowego (ważność testu liczy się od momentu pobrania materiału do badania).

Istnieje możliwość wykonania badania w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityki Medycznej Cito, ul. Fabianiego 16, 97-500 Radomsko

Koszt wykonania testu ? 100,00 zł płatne gotówką na miejscu – test z tłumaczeniem na język angielski

Termin wykonania testu: w dniu 16.08.2021 r. (poniedziałek), od godz. 8.00 do 11.00, tel. 44 685 23 80

Poniżej zamieszczamy druk zlecenia, w którym należy wpisać dane osobowe i przekazać w laboratorium w dniu wykonywania testu.

GOK nie narzuca i nie sugeruje uczestnikom wyjazdu wyboru laboratorium ? jest to indywidualna sprawa każdego uczestnika. GOK nie ponosi odpowiedzialności za decyzje związane z wywiązaniem się z powyższego obowiązku.

Apelujemy o dostosowanie się do wymogów i wytycznych obowiązujących w dniu wyjazdu i w czasie pobytu na obozie.

Przypominamy o konieczności zabrania ze sobą:

– ważnego dowodu osobistego lub paszportu,

– certyfikatu szczepień lub negatywnego wyniku testu,

– kartę EKUZ, jeśli ktoś posiada.

Na prośbę biura podróży zamieszczamy również druk oświadczenia covidowego, którego wypełnienie i dostarczenie na miejsce zbiórki przyspieszy odjazd grupy.

Przypominamy, że miejscem zbiórki jest parking przy SOLPARKu.

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr. tel.: 881 385 185

Ocean or sea beach nature tranquil landscape.