Wernisaż tkactwa artystycznego w Piotrkowie Trybunalskim.

W Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 22.09.2021r (od godziny 18:00) odbędzie się wernisaż prac tkactwa artystycznego podopiecznych Józefa Jakubczyka, który prowadzi zajęcia tkactwa i malarstwa artystycznego w naszym ośrodku. Dzieła te są efektem pracy uczestników zajęć także w trudnym okresie, jakim jest pandemia wirusa Sars-Cov-2. Serdecznie zapraszamy. Link do MOK Piotrków Trybunalski:

Link do MOK Piotrków Trybunalski: Kalendarz imprez.