Zaczepki Rowerowe – jazda na orientację z GOK.

Zaczepki Rowerowe – jazda na orientację z GOK.

Jeśli rower to twoja pasja, weź udział w rowerowej jeździe na orientacje. Połącz rywalizację ze świetną zabawą i wygraj nagrody! W dniu 5.08.2020 odbędzie się przejazd zapoznawczy wraz z instruktorami podczas, którego dowiecie się Państwo jak korzystać z aplikacji podczas rywalizacji oraz jakie są warunku udziału w naszych „Zaczepkach Rowerowych”. W dniach 7-9.08.2020 odbędą się

Jeśli rower to twoja pasja, weź udział w rowerowej jeździe na orientacje. Połącz rywalizację ze świetną zabawą i wygraj nagrody!

W dniu 5.08.2020 odbędzie się przejazd zapoznawczy wraz z instruktorami podczas, którego dowiecie się Państwo jak korzystać z aplikacji podczas rywalizacji oraz jakie są warunku udziału w naszych „Zaczepkach Rowerowych”.

W dniach 7-9.08.2020 odbędą się przejazdy indywidualne wg. mapy (dostępnej do pobrania poniżej). Więcej szczegółów dotyczących rowerowej zabawy dostępne będą podczas spotkania zapoznawczego.

Aby wziąć udział wystarczy wysłać swoje zgłoszenie do dnia 04.08.2020 na adres mailowy konkursy@gok.kleszczow.pl a następnie w dn. 5.08.2020 o godzinie 18:00 stawić się z własnym rowerem pod budynkiem GOK. Niezbędne będzie również posiadanie telefonu a na nim zainstalowanej aplikacjii GPS Orieteering Run.

Życzymy miłej zabawy

Skip to content