13 majówka z Nordic Walking

To już trzynasta majówka z nordic walking  organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie. Tradycja marszów z kijkami na dobre została z nami w czasie, który kojarzymy nie tylko z odpoczynkiem ale także z aktywnością fizyczną, do której Gmina Kleszczów stworzyła świetne warunki.

W załączonym filmie spotykamy się z instruktor nordic walking Kleszczowskiego Klubu Kija Gminnego Ośrodka Kultury – Panią Elżbietą Roczek, by zapoznać się historią marszów majówkowych w gminie Kleszczów, które powstały z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie oraz z podstawą techniki nording walking. Co roku nasze majówkowe marsze odbywają się w plenerze, a obecnie ze względu na nietypową sytuację jesteśmy z Państwem on-line.

Zapraszamy do materiału.

nordiiic