• Radość tworzenia – wystawa malarska

  Radość tworzenia – wystawa malarska0

  Do 31 grudnia 2022 r.  w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim , al. 3 Maja 12 można obejrzeć wystawę prac uczestników zajęć z rysunku i malarstwa z Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie.  Serdecznie zapraszamy. Wernisaż w/w wystawy odbył się w dniu 17 listopada 2022 r.

  Czytaj więcej
 • Wianki Bożonarodzeniowe

  Wianki Bożonarodzeniowe0

  Do Świąt Bożego Narodzenia dzieli nas za ledwie kilka tygodni dlatego Gminny Ośrodek Kultury przygotował dla mieszkańców naszej Gminy warsztaty pn.: „Wianki Bożonarodzeniowe”, które odbyły się już 22 listopada w WOK Kamień i WOK Łękińsko, 23 listopada w WOK Rogowiec, WOK Żłobnica i WOK Łuszczanowice, 24 listopada w WOK Wolica. Do wykonania ozdób uczestnicy wykorzystali:

  Czytaj więcej
 • Koncert Zespołu Pieśni i Tańca PODLASIE w GOK

  Koncert Zespołu Pieśni i Tańca PODLASIE w GOK0

  Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zaprasza serdecznie na koncert ZPiT Podlasie, który odbędzie się 26.11.2022r. o godzinie 17:00 na Sali widowiskowej w GOK. Bezpłatne wejściówki na koncert odebrać można w godzinach pracy Ośrodka.

  Czytaj więcej
 • Obchody Światowego Dnia Seniora w Gminie Kleszczów – fotorelacja

  Obchody Światowego Dnia Seniora w Gminie Kleszczów – fotorelacja0

  W dniu 15.11.2022 r. odbyły się uroczyste obchody Światowego Dnia Seniora, zorganizowane przez Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku Gminy Kleszczów. Świętującym zostały złożone serdeczne życzenia przez Katarzynę Biegałę – Przewodniczącą Rady Gminy Kleszczów, Sławomira Chojnowskiego -Wójta Gminy Kleszczów oraz Sławomirę Mrozowicz – Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie. Nie obyło się bez słodkiego upominku jakim był

  Czytaj więcej
Skip to content