• Oferta pracy w GOK

  Oferta pracy w GOK0

  Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie rozpoczął proces rekrutacji na stanowisko Instruktora ds. Kultury. Więcej informacji oraz wymagania dla potencjalnego pracownika znajdują się na naszej stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce „Praca w GOK”. Tutaj link do wspomnianej oferty: Instruktor ds. Kultury – PDF.

  Czytaj więcej
 • Wiosenne inspiracje: ptaszki z masy samoutwardzalnej

  Wiosenne inspiracje: ptaszki z masy samoutwardzalnej0

  W dzisiejszych wiosennych inspiracjach nasze instruktorki zaprezentują Państwu sposób na stworzenie pięknych dekoracji w formie wielobarwnych ptaszków. Pod filmem znajduje się lista potrzebnych materiałów oraz sposób wykonania zawarty w punktach. Życzymy miłego oglądania i tworzenia! Materiały potrzebne do wykonania:– masa samoutwardzalna (glina lub modelina),– papier ścierny drobnoziarnisty,– farby akrylowe: różne kolory,– pędzelek,– kubeczek z wodą,Jeśli

  Czytaj więcej
 • „Podwieczorek z Gwiazdą z udziałem Marcina Dańca”

  „Podwieczorek z Gwiazdą z udziałem Marcina Dańca”0

  Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zaprasza serdecznie na wydarzenie biletowane z okazji Dnia Ojca. „Podwieczorek z Gwiazdą z udziałem Marcina Dańca” to wydarzenie plenerowe, które odbędzie się na parkingu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie 20 czerwca, o godzinie 19:00. Bilety na wydarzenie dostępne są od dnia 10.06.2021r. w kasie GOK: pn., śr., cz., pt.:

  Czytaj więcej
 • Modelowanie modeliny – zajęcia stacjonarne

  Modelowanie modeliny – zajęcia stacjonarne0

  W środę 02.06.2021r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie dzieci na zajęciach stacjonarnych z modelowania modeliny wykonały sympatycznego psa Snoopiego – fikcyjną postać z komiksów.Zajęcia przeprowadziła instruktor ds. kultury Renata Pawlicka.

  Czytaj więcej
 • Wiosenne inspiracje: Motylkowa Girlanda

  Wiosenne inspiracje: Motylkowa Girlanda0

  Kochani, chcemy Wam przedstawić kolejną kolorową dekorację. Ręcznie wykonana girlanda (motyle) ma za zadanie rozświetlić i udekorować pomieszczenie. Doskonale nadaje się do przyozdobienia okna lub ścian w pokoju i nadania im kolorowych barw. Gdy wykonamy kolorowego motylka na wykałaczce, wbijając go w doniczkę również tworzymy piękną dekorację. Możemy także podarować komuś takiego motylka jako drobny

  Czytaj więcej
 • Fotorelacja z Dnia Dziecka

  Fotorelacja z Dnia Dziecka0

  Przedstawiamy Państwu fotorelację z organizowanego przez GOK Dnia Dziecka w trzech miejscowościach: Kleszczowie, Łękińsku oraz Wolicy.

  Czytaj więcej
 • Wiosenne inspiracje: Kolorowe rybki

  Wiosenne inspiracje: Kolorowe rybki0

  Instruktorki Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie zainspirowane budzącą się do życia przyrodą, przygotowały swoje propozycje własnoręcznie wykonanych wiosennych dekoracji. Pod filmem znajduje się lista potrzebnych materiałów oraz opis wykonania. Materiały potrzebne do wykonania:– tektura lub pudełko tekturowe,– patyczki do szaszłyków,– nożyczki,– obcinaczki,– linijka,– papier,– klej typu ,,Magic”,– farby akrylowe,– mała gąbka lub pędzelek,– szablon do odrysowania

  Czytaj więcej
 • Dzień Matki – fotorelacja

  Dzień Matki – fotorelacja0

  Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie w dniu 26 maja 2021r. przygotował cykl działań dla Mam mieszkających na terenie Gminy Kleszczów. Zapraszamy do obejrzenia zmagań uczestniczek podczas zajęć pn. „Twórcza Mama” oraz „Aktywna Mama”. „Twórcza mama”Warsztaty z makramy „Ceramiczne talerzyki” „Aktywna mama”

  Czytaj więcej
Skip to content