Fotorelacja z obozów letnich 2022 – Pojezierze IV-VI.

• Kategoria:Obozy
  • 7 lipca, 2022
Fotorelacja z obozów letnich 2022 – Pojezierze IV-VI.

Kolejna grupa dzieci z Gminy Kleszczów (klasy) IV – VI) wróciła z letnich obozów. Licząca 40 uczestników kolonia pojechała w tym roku na Pojezierze Mazurskie do Olsztyna. Miejscem wypoczynku po całodniowych atrakcjach był Hotel MANOR. Uczestnicy wyjazdu zwiedzili m.in.: Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie, fontannę króla sielaw, ,Gród Galindów w Iznocie, twierdzę Boyen, most obrotowy w Giżycku. Ponadto, uczestnicy obozu odbyli rejs statkiem w Mikołajkach, spacer po stolicy województwa warmińsko – mazurskiego oraz spędzili aktywnie czas w parku linowym. Zajęcia sportowe, na basenie, konkursy, zabawy, oraz wypoczynek nad jeziorem Tyrsko, umiliły czas organizowany na terenie obiektu.
Poniżej możecie Państwo zobaczyć galerię zdjęć z tego wyjazdu: