fRAJDa z GOK – Wycieczka rowerowa: fotorelacja.

W dniu 1 maja Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zachęcał mieszkańców Gminy Kleszczów do aktywnego spędzenia czasu rozpoczynającej się majówki. Uczestnicy fRAJDy korzystając z pięknej pogody mogli odwiedzić nasze placówki w Łękińsku, Łuszczanowicach, Wolicy i Żłobnicy wybierając się na wycieczkę rowerową. W Wiejskich Ośrodkach Kultury na uczestników czekały zadania do wykonania, które po skończonej trasie uprawniały do wzięcia udziału w losowaniu nagród za udział. W tym roku w pierwszomajowej aktywności GOK wzięło udział ponad 170 osób. Poniżej przedstawiamy galerię fotografii z tego wydarzenia.

GOK w Kleszczowie:

WOK w Łękińsku: