INFORMACJA

INFORMACJA

Szanowni Państwo,na podstawie § 9 ust. 13 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 512) w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 8 kwietnia 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i

Szanowni Państwo,
na podstawie § 9 ust. 13 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 512) w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 8 kwietnia 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 654) oraz rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 22 kwietnia 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 748), informujemy, iż działalność placówek kultury, w tym min. ośrodków i domów kultury do dnia 3 maja  2021 roku została zawieszona, a prowadzenie zajęć może odbywać się jedynie za pomocą środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość.

W związku z powyższym zapraszamy na stronę  internetową www.gok.kleszczow.pl oraz nasz profil na Facebooku www.facebook.com/gokkleszczow. Dostęp do strony internetowej jest nieograniczony.

Zajęcia artystyczne prowadzone w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie są kontynuowane w formie on-line za pośrednictwem platformy  Microsoft Teams.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 44 731 32 30 wew. 15.

Od naszej wspólnej odpowiedzialności zależy to, jak szybko poradzimy sobie z COVID-19.

Skip to content