Informacja

Informacja

Szanowni Państwo, w związku z kolejnym przedłużeniem do dnia 31 stycznia 2021 roku obowiązywania zasad bezpieczeństwa wprowadzonymi w związku z walką z pandemią koronawirusa – rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii  (Dz.U. z 2021 r. poz.

Szanowni Państwo,

w związku z kolejnym przedłużeniem do dnia 31 stycznia 2021 roku obowiązywania zasad bezpieczeństwa wprowadzonymi w związku z walką z pandemią koronawirusa – rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii  (Dz.U. z 2021 r. poz. 91), informujemy iż działalność placówek kultury, w tym min. domów kultury do dnia 31 stycznia 2021 roku została zawieszona i prowadzenie zajęć może odbywać się jedynie za pomocą środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość. 

Zapraszamy na stronę  na stronę internetową www.gok.kleszczow.pl oraz nasz profil na Facebooku (Https://facebook.com/gokkleszczow)

Dostęp do strony internetowej jest nieograniczony. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 44 731 32 30 wew. 15.

Od naszej wspólnej odpowiedzialności zależy to, jak szybko poradzimy sobie z COVID-19.

Skip to content