Jesienne warsztaty pn. „Jesienny Skarbczyk” – fotorelacja

29 października 2022 r. w godzinach 14.00-17.00 w Wiejskim Ośrodku Kultury w Antoniówce i Łękińsku odbyły się warsztaty pn. „Jesienny skarbczyk ”.Do wykonania „skarbczyka” wykorzystane zostały słoiki. Następnie, dzieci pokolorowały je farbami akrylowymi w barwach jesieni. Pokrywki słoików ozdobione zostały filcem i kawałkami różnych materiałów. Dzieci dodały do słoików także oczka – żołędzie. W efekcie

Do wykonania „skarbczyka” wykorzystane zostały słoiki. Następnie, dzieci pokolorowały je farbami akrylowymi w barwach jesieni. Pokrywki słoików ozdobione zostały filcem i kawałkami różnych materiałów. Dzieci dodały do słoików także oczka – żołędzie. W efekcie naszej pracy powstała ozdoba, która skrywać będzie dziecięce skarby.

W ramach odpoczynku dzieci grały w bilard, piłkarzyki, kalambury, a na zakończenie wszystkie dzieci obecne na warsztatach odcisnęły swoje dłonie zamoczone w farbie na kartce papieru.

WOK w Antoniówce:

WOK w Łękińsku