InformacjeWydarzenia

Koncert dla Niepodległej na PGE Narodowym w Warszawie

Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie organizuje transport na koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Warunkiem zapisu na wyjazd jest rezerwacja bezpłatnego biletu na stronie organizatora (link do rezerwacji) i okazanie go przy zapisie w GOK do dnia 06.11.2018 r.

Informacja o koncercie ze strony organizatora:

Podczas koncertu usłyszymy utwory zarówno z czasu dwudziestolecia międzywojennego, czasów II wojny światowej, lat 60. ubiegłego wieku oraz ery polskiego rocka. Nie zabraknie pieśni legionowych, przebojów przedwojennej muzyki filmowej, utworów powstańczych, czy kompozycji towarzyszących walce z komunizmem.

Na scenie zobaczymy m.in.:

• Aleksandrę Kurzak,
  • Krystynę Prońko,
  • Marylę Rodowicz,
  • Adama Bałdycha,
  • L.U.C.-a,
  • Damiana Ukeje,
  • Krzysztofa Cugowskiego,
  • Wojciecha Cugowskiego,
  • Natalię Sikorę,
  • SBB,
  • Warszawskie Combo Taneczne,
  • Natalię Nykiel,
  • Natalię Szroeder,
  • Marka Piekarczyka,
  • Pawła Kukiza,
  • Michała Kowalonka,
  • Ewę Farną,
  • Andrzeja Lamperta,
  • Olgę Szomańską,
  • Kamila Bednarka.

Występom artystów towarzyszyć będą inscenizacje i filmy nawiązujące do polskiej historii i kultury. Koncert zakończymy wspólnym wykonaniem Mazurka Dąbrowskiego ? jako przedsmak akcji Niepodległa do Hymnu.