Obchody Światowego Dnia Seniora w Gminie Kleszczów – fotorelacja

W dniu 15.11.2022 r. odbyły się uroczyste obchody Światowego Dnia Seniora, zorganizowane przez Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku Gminy Kleszczów. Świętującym zostały złożone serdeczne życzenia przez Katarzynę Biegałę – Przewodniczącą Rady Gminy Kleszczów, Sławomira Chojnowskiego -Wójta Gminy Kleszczów oraz Sławomirę Mrozowicz – Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie. Nie obyło się bez słodkiego upominku jakim był tort okolicznościowy stanowiący, coroczną tradycję wpisaną w ten jakże szczególny dla naszych seniorów dzień.