Wyjazdy / Wycieczki

Plenerowy wyjazd Kleszczowskiego Klubu Kija GOK do Rokitnicy – fotorelacja.

W dniu 18 czerwca 2022r. Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zorganizował wyjazd plenerowy dla członków Kleszczowskiego Klubu Kija działającego przy GOK w Kleszczowie do miejscowości Rokitnica koło Łasku.

Wyjazd rozpoczął się o godz. 9.00 z parkingu przed GOK w Kleszczowie. Na miejscu uczestnicy spotkali się z panią Lizą z Informacji Turystycznej w Łasku, która oprowadziła naszą grupę i pokazała bogactwo Doliny rzeki Grabi. Na trasie pleneru Kleszczowskiego Klubu Kija oprócz Rokitnicy znalazły się także takie miejscowości jak Barycz, Mogilno, Talar, Ldzań oraz Gucin. Nie zabrakło również atrakcji turystycznych: Młyna wodnego w Talarze, pozostałości po starym cmentarzu, Piaskowej Góry czy miejsca gniazdowania zimorodków.

Czternastu uczestników pleneru przy sprzyjającej pogodzie i w fantastycznych nastrojach pokonali tego dnia 12-kilometrową trasę.

21x
20x