InformacjeWydarzenia

Relacja z Mikołajek gminnych 2018

W niedzielę 2 XII 2018 roku Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zorganizował Mikołajki Gminne na terenie kompleksu Solpark. Dla laureatów konkursu plastycznego pt.: ?Mikołajowa podróż? zostały wręczone nagrody a dla pozostałych uczestników konkursowe upominki za udział. Następnie odbyły się projekcje filmu pt.: ?Poczta Świętego Mikołaja?. Zorganizowano również wiele niespodzianek oraz warsztatów dla najmłodszych: rysunkowy kącik malucha, malowanie bombek, dekorowanie toreb na prezenty, tworzenie ozdób choinkowych, przejażdżka saniami św. Mikołaja. Kącik słodkości zachęcał uczestników do dekoracji babeczek i pierników. W trakcie imprezy swoje teatralne ?Zimowe Show? przedstawił Teatr Kubika.