Relacja z wycieczek do Sadów Klemensa

W dniach 02.07 i 04.07.2019 r. odbyły się jednodniowe wycieczki dla przedszkolaków z rodzicami do miejscowości Podskarbice Szlacheckie – Park Rozrywki i Wypoczynku Sady Klemensa. Na poszukiwaczy przygód w Sadach Klemensa czekały atrakcje, m.in.: gorące piaski na których, wszyscy miłośnicy kopania, budowania i stawiania zamków i warownych budowli, mogli zakopać się po uszy w piasku

W dniach 02.07 i 04.07.2019 r. odbyły się jednodniowe wycieczki dla przedszkolaków z rodzicami do miejscowości Podskarbice Szlacheckie – Park Rozrywki i Wypoczynku Sady Klemensa. Na poszukiwaczy przygód w Sadach Klemensa czekały atrakcje, m.in.: gorące piaski na których, wszyscy miłośnicy kopania, budowania i stawiania zamków i warownych budowli, mogli zakopać się po uszy w piasku tak czystym, jak na Saharze.
Leśny Tor Przeszkód był doskonałym miejscem na sprawdzanie swoich umiejętności fizycznych, kondycji oraz koordynacji. Dzieci odwiedziły również Strachowisko, w którym siały grozę oraz postrach liczne strachy na wróble o różnych obliczach.
Ulubioną atrakcją dzieci, był Pociąg do przyrody, który pozwolił zwiedzić Sady Klemensa i poznać świat przyrody z nowej, bajecznej perspektywy. Uczestnicy wycieczki mogli się zrelaksować się Tężnii solankowo – jodowej. Dzieci skorzystały również z zjeżdżalni dmuchanych, trampolin oraz mogli się ochłodzić w basenie.

Skip to content