Relacja z wycieczki do Parku Rozrywki „Legendia”

W dniach 16 i 23 lipca 2019 r. grupa dzieci z klas IV – VIII oraz gimnazjum uczestniczyła w wycieczce do Chorzowa, zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie. Podczas całodniowego pobytu w Parku Rozrywki „Legendia” uczestnicy skorzystali z licznych atrakcji jakie na nich czekały, m.in.: zjeżdżalnie wodne, rollercostery, karuzele, diabelski młyn i wiele, wiele innych… Wszyscy uczestnicy zapamiętają ten dzień jako pełen wrażeń, atrakcji i fantastycznej zabawy.