Rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci z cyklu Kulinaria z Kulturą pt.”Deser dla mamy”.

Uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą kucharską, kreatywnością i pomysłowością. Jury miały nie lada wyzwanie w ocenie nadesłanych prac gdyż poziom był bardzo wyrównany. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie a zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY . lista osób nagrodzonych: kategoria wiekowa I Alicja Sypniewska – miejsce I Emilia Bębnowska –  miejsce II Jan

lista osób nagrodzonych:

kategoria wiekowa I

Alicja Sypniewska – miejsce I

Emilia Bębnowska –  miejsce II

Jan Szataniak – miejsce II

Zuzanna Kaczmarek – miejsce III

Wiktor Zatorski – miejsce III

Szymon Retkiewicz– miejsce III

Maria Madej – miejsce III

Wiktor Madej – miejsce III

Kategoria wiekowa II

Franciszek Jakubik – miejsce I

Urszula Pałczyńska – miejsce I

Julia Sypniewska – miejsce II

Maja Buraczyńska – miejsce II

GOK poinformuje telefonicznie o miejscu i terminie wręczenia nagród.

Filmy dostępne wyłącznie na stronie internetowej www.gok.kleszczów.pl