Start Wakacji z GOK – fotorelacja.

Start Wakacji z GOK – fotorelacja.

W dniu 24.06.2022r. Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zorganizował dla mieszkańców wydarzenie, rozpoczynające okres wakacyjny. W trakcie, dzieci mogły skorzystać z zabawy na urządzeniach rekreacyjnych, malowania buziek, brokatowych tatuaży czy też wplatania kolorowych warkoczyków. Czas najmłodszych odwiedzających był także urozmaicony przez spektakl animacyjny pt. „Alicja w Krainie Czarów”, podczas którego dzieci brały udział w różnych

W dniu 24.06.2022r. Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zorganizował dla mieszkańców wydarzenie, rozpoczynające okres wakacyjny.
W trakcie, dzieci mogły skorzystać z zabawy na urządzeniach rekreacyjnych, malowania buziek, brokatowych tatuaży czy też wplatania kolorowych warkoczyków. Czas najmłodszych odwiedzających był także urozmaicony przez spektakl animacyjny pt. „Alicja w Krainie Czarów”, podczas którego dzieci brały udział w różnych zabawach przygotowanych przez artystów Teatru Pana O. Finałem wydarzenia był koncert zrealizowany w ramach „Młodzieżowego Grania” – na scenie GOK wystąpiła BRYSKA. Artystka w trakcie koncertu odpowiadała na pytania osób zgromadzonych przed sceną oraz wykonała w duecie z młodymi uczestniczkami dwie piosenki ze swojego repertuaru.

Poniżej znajdą Państwo fotorelację z wydarzenia:

Skip to content