InformacjeWarsztaty

Świąteczne Inspiracje GOK – wirtualny spacer.

Zapraszamy Państwa serdecznie na krótki spacer po Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie. Na wspólną przechadzkę po GOK zaprasza instruktor ds. kultury Aleksandra Cielasińska. Podczas spaceru będą mogli Państwo zobaczyć dekoracje zewnętrzne oraz rękodzieła wykonane przez nasze instruktorki oraz uczestników zajęć znajdujące się wewnątrz budynku. Przedstawimy wiele rozwiązań dekorowania jaj oraz innych dekoracji wielkanocnych.

Życzymy Wesołego Alleluja!

Techniki wykonania rękodzieł przedstawione w nagraniu: przestrzenne sospesso, decoupage, mixmedia, filcowanie na sucho za pomocą igły, metoda kropkowa, zdobienie za pomocą kwiatów z foamiranu, kanzashi , zdobienie za pomocą łupin orzechów pistacji, zdobienie gipiurą, papieroplastyka, w tym metodą plastra miodu, zaplatanie z makramy, zdobienie za pomocą koralików, ceramika, malarstwo, zdobienie za pomocą wiórów z drewna osikowego, zdobienie za pomocą masy modelarskiej, zdobienie za pomocą sznurka, technika haftu wstążeczkowego, kwiaty z krepiny.

OTOTOTOTOTTOTO