Warsztaty wewnętrzne GOK: Foamiran.

Warsztaty wewnętrzne GOK: Foamiran.

W dn. 16.02.2020 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie odbyły się wewnętrzne warsztaty z foamiranu, które poprowadził pracownik GOK inst. Katarzyna Sulikowska. Nasze instruktorki doskonaliły umiejętności tworzenia ozdób kwiatowych z foamiranu, które zostaną użyte podczas wykonywania wielkanocnego rękodzieła. Mimo, iż za oknem jeszcze śnieżnie i mroźnie to my już przygotowujemy się na przybycie wiosny, która

W dn. 16.02.2020 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie odbyły się wewnętrzne warsztaty z foamiranu, które poprowadził pracownik GOK inst. Katarzyna Sulikowska.

Nasze instruktorki doskonaliły umiejętności tworzenia ozdób kwiatowych z foamiranu, które zostaną użyte podczas wykonywania wielkanocnego rękodzieła.

Mimo, iż za oknem jeszcze śnieżnie i mroźnie to my już przygotowujemy się na przybycie wiosny, która zbliża się do nas wielkimi krokami. Efektem finalnym warsztatów były jajka wielkanocne zdobione właśnie kwiatami z foamiranu, które mogą posłużyć np. jako stroik na Wielkanocnym stole.

Poniżej mogą Państwo obejrzeć, krótką relację filmową i zdjęciową z naszych warsztatów.

Skip to content