Wycieczka dla emerytów i rencistów Ciechocinek-Bydgoszcz-Inowrocław zapisy.

Wycieczka dla emerytów i rencistów Ciechocinek-Bydgoszcz-Inowrocław zapisy.

Wycieczka dla emerytów i rencistów Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie organizuje w dniach 4-6 października z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych 3-dniową wycieczkę dla emerytów i rencistów z terenu gminy Kleszczów do Ciechocinka, Bydgoszczy i Inowrocławia. Zapisy w dniach 28-30.09.2021 wyłącznie w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie. Przy dokonywaniu zapisu należy złożyć: kartę kwalifikacyjną

Wycieczka dla emerytów i rencistów

Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie organizuje w dniach 4-6 października z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych 3-dniową wycieczkę dla emerytów i rencistów z terenu gminy Kleszczów do Ciechocinka, Bydgoszczy i Inowrocławia.

Zapisy w dniach 28-30.09.2021 wyłącznie w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie. Przy dokonywaniu zapisu należy złożyć: kartę kwalifikacyjną uczestnika wycieczki, oświadczenie o ustaleniu wysokości dochodów na członka rodziny oraz przedłożyć legitymację emeryta lub rencisty i dokonać wpłaty w kasie GOK w dniu zapisu. Kasa czynna we wtorek od godz. 8:00 do godz.18:00, w środę i w czwartek od godz. 8:00 do godz.15:00. Ilość miejsc ograniczona.

Wysokość opłaty za wycieczkę jest zależna od wysokości dochodu na członka rodziny:

Powyżej dochodu 1 300,00 zł netto na jednego członka rodziny w gospodarstwie domowy 362 zł;

Poniżej Dochodu 1 300,00 zł netto na jednego członka rodziny w gospodarstwie domowym 217 zł;

Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie zastrzega sobie prawo do zmiany programu w związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną.

Ramowy program wycieczki:

Skip to content