Wycieczka do Budapesztu

Wycieczka do Budapesztu

Z okazji Dnia Osób Starszych Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie organizuje – 3-dniową wycieczkę dla emerytów i rencistów z terenu gminy Kleszczów do Budapesztu w terminie: 2-4 września (w przypadku dużego zainteresowania drugi termin wycieczki : 9 – 11 września).  W programie: przejazd przez Czechy i Słowację. Zwiedzanie Budapesztu  m. in. Zamku Vajdahunyad, Bazyliki Św.

Z okazji Dnia Osób Starszych Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie organizuje – 3-dniową wycieczkę dla emerytów i rencistów z terenu gminy Kleszczów do Budapesztu w terminie: 2-4 września (w przypadku dużego zainteresowania drugi termin wycieczki : 9 – 11 września). 

W programie: przejazd przez Czechy i Słowację. Zwiedzanie Budapesztu  m. in. Zamku Vajdahunyad, Bazyliki Św. Stefana, Zamku Królewskiego, Kościoła Macieja – miejsca koronacji i ślubów królewskich, nocny rejs Dunajem.

Zapisy od 29 maja do 10 czerwca włącznie w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00- 15:00, we wtorek w godz. 8.00-18.00.
Odpłatność za wycieczkę 403 zł lub 242 zł (w zależności od stopnia dofinansowania) – płatne w dniu zapisu. Przy dokonywaniu zapisu należy: podać dane osobowe uczestnika; przedłożyć legitymację emeryta lub rencisty; złożyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych; złożyć oświadczenie o ustaleniu wysokości dochodów na członka rodziny.

Skip to content