InformacjeWyjazdy / Wycieczki

Wycieczki wakacyjne dla dzieci i młodzieży

Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie ogłasza zapisy na wycieczki dla dzieci i młodzieży podczas wakacji.

? 2, 4, 9  lipca – wycieczka dla dzieci w wieku przedszkolnym z rodzicami do Rodzinnego Parku Rozrywki i Wypoczynku w Rawie Mazowieckiej ?? Sady Klemensa

W programie: animacje i zabawy, warsztaty kulinarne, park linowy, tor saneczkowy, tory przeszkód, amfiteatr z przedstawieniem, trampoliny, dmuchańce, labirynt brzozowy, podziemne tunele, samochodziki, strachowisko , przejazd kolejką, obiad.

Rodzice/prawni opiekunowie ponoszą koszty biletów wstępu oraz obiadu. Wyjazd o godz. 08:00 z parkingu przy Solparku w Kleszczowie.

? 11 lipca – wycieczka dla uczniów klas I-III szkół podstawowych po Jurze Krakowsko- Częstochowskiej

W programie: przejście mostu linowego pod kierunkiem instruktora, zwiedzanie największej poziomej jaskini w Rezerwacie Sokole Góry – Jaskini Olsztyńskiej, lekcja i pokazu ratownictwa medycznego, przejazd samochodem terenowym po Jurze Krakowsko? Częstochowskiej,  obiad w plenerze, rozpalanie ognia bez zapałek, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Wyjazd o godz. 08:00 z parkingu przy Solparku w Kleszczowie.

? 16 lipca – wycieczka dla uczniów dla klas IV- VIII szkół podstawowych i gimnazjum do Chorzowa – do Parku Rozrywki Legendia

? polski lunapark. znajdujący się na terenie Parku Śląskiego, na granicy Chorzowa i Katowic.
W programie: całodniowy wstęp do parku rozrywki, obiad.

Wyjazd o godz. 07:00 z parkingu przy Solparku w Kleszczowie.

? 18 lipca – wycieczka dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i studentów po Jurze Krakowsko? Częstochowskiej

W programie: gra terenowa, zwiedzanie największej poziomej jaskini w Rezerwacie Sokole Góry – Jaskini Olsztyńskiej, rozpalanie ogniska za pomocą krzeiwa  survivalovego, jazda samochodami terenowymi z instruktorem, tor strzelecki, tor łuczniczy, obiad w plenerze.

Wyjazd o godz. 8:00 z parkingu przy Solparku w Kleszczowie.

Zapisy na wycieczki będą prowadzone od 29 maja do 12 czerwca w kasie Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie:

? od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-15:00,

? we wtorki w godz. 08:00-18:00.

Opłata – 20 zł od osoby za wyjazd, płatne w dniu zapisu. Ilość miejsc ograniczona.