XXIII DNI KLESZCZOWA – 28.05.2022 – FOTORELACJA

XXIII DNI KLESZCZOWA – 28.05.2022 – FOTORELACJA

Dzień 28 maja 2022r. był wyjątkowym dniem dla Gminy Kleszczów. Po dwuletniej przerwie znów wszyscy mogliśmy spotkać się przy akompaniamencie wspaniałych artystów występujących na scenie XXIII Dni Kleszczowa. Jako pierwsi na scenie pojawili się uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury przez Panie Olgę Fidrysiak-Myszkowską oraz Kamilę Wokacz. Po ich występie odbyło się oficjalne

Dzień 28 maja 2022r. był wyjątkowym dniem dla Gminy Kleszczów. Po dwuletniej przerwie znów wszyscy mogliśmy spotkać się przy akompaniamencie wspaniałych artystów występujących na scenie XXIII Dni Kleszczowa. Jako pierwsi na scenie pojawili się uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury przez Panie Olgę Fidrysiak-Myszkowską oraz Kamilę Wokacz. Po ich występie odbyło się oficjalne otwarcie XXII Dni Kleszczowa przez wójta Gminy Kleszczów – Pana Sławomira Chojnowskiego. Następnie na scenie kolejno wystąpili: Defis, Szymon Wydra & Carpie Diem, który wykonał z uczestnikami zimowych warsztatów utwór pt. „Życie jak poemat”, Kubańczyk oraz gwiazda wieczoru – Jacek Stachursky. Wydarzenie zakończyło się występem DJ Sofi.
W trakcie trwania XXIII Dni Kleszczowa mieszkańcy mogli także skorzystać z oferty animacji Gminnego Ośrodka Kultury, które miały miejsce na terenach zielonych przy kompleksie Solpark oraz obejrzeć spektakl dla dzieci pt. „Złoty Smok z Promienistej Krainy” przygotowany przez Teatr Prawdziwy z Bielawy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Skip to content