InformacjeObozyWażne informacje

Zbiór informacji dot. obozów letnich (wszystkie grupy).

GOK w Kleszczowie przypomina o terminach wyjazdu poszczególnych grup na obóz letni w 2023 roku:

1) Miejsce zbiórki dla wszystkich grup parking kompleksu Solpark ul. Sportowa 8 Kleszczów, prosimy o punktualne przybycie.
2) Dla wyjazdów do Grecji pierwszym posiłkiem będzie obiadokolacja w dniu pierwszym, a ostatnim posiłkiem obiad w dniu 12.
3) Dla obozów krajowych pierwszym posiłkiem będzie obiad w dniu 1 i obiad w dniu 7 (góry) i 10 (morze, pojezierze)
4)Grupy wyjeżdżające do Grecji przejeżdżać będą przez Polskę, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię – do Grecji, prosimy pamiętać o  zabraniu paszportu lub dowodu osobistego i odpowiedniego stroju do zwiedzania klasztorów Meteory.
5) Prosimy o zabranie min.:  ubrań na ciepłe i chłodniejsze dni, kurtki przeciwdeszczowej, środki higieny osobistej, ręczniki, strój kąpielowy, krem z filtrem.
6) Leki przyjmowane przez uczestników obozu należy przekazać pielęgniarce w dniu wyjazdu wraz z informacją  dot.  ich podawania.

Program obozu Grecja  m.in.: plażowanie i kąpiele w morzu i basenie, wieczór regionalny, wycieczka do Salonik (zwiedzanie miasta autobusem) oraz pobyt w parku wodnym „Waterland”, zwiedzanie klasztorów Meteory, całodniowy rejs statkiem po zatoce Pagasyjskiej oraz otwartym morzu Egejskim na wyspę Skiathos, kąpiel przy plaży Kukunaries.

Program obozu I-III Morze m.in.: zajęcia o tematyce „Artystyczne rozmaitości”, rejs statkiem, park trampolin, ognisko, seans filmowy, balonowa bitwa, dyskoteka , wycieczka do Koszalina, rozgrywki sportowe, gry, zabawy, basen w ośrodku, festiwal kolorów, plażowanie i kąpiele w morzu.

Program obozu I-III Góry m.in.: zajęcia o tematyce „Artystyczne rozmaitości” oraz zajęcia przyrodnicze, piesza wycieczka w góry z przewodnikiem, aquapark, ognisko, seans filmowy, dyskoteka, rozgrywki sportowe, gry, zabawy, basen w ośrodku, festiwal kolorów.

Program obozu IV-VI Morze m.in.: zajęcia o tematyce „Artystyczne rozmaitości”, rejs statkiem, park trampolin, ognisko, seans filmowy, balonowa bitwa, dyskoteka , wycieczka do Ustki, rozgrywki sportowe, gry, zabawy, pobyt w aquaparku,  plażowanie i kąpiele w morzu.

Program obozu VII- VIII Morze m.in.: zajęcia o tematyce „Artystyczne rozmaitości”, rejs statkiem, park trampolin, ognisko, seans filmowy, balonowa bitwa, dyskoteka , wycieczka do Koszalina, rozgrywki sportowe, gry, zabawy, pobyt w aquaparku, plażowanie i kąpiele w morzu.

Program obozu IV-VI Pojezierze m.in.: zajęcia o tematyce „Przygoda z survivalem”, rejs statkiem po jeziorze, park trampolin, ognisko, seans filmowy, balonowa bitwa, dyskoteka , wycieczka do Olsztyna, rozgrywki sportowe, gry, zabawy, basen w ośrodku, pobyt w aquaparku, plażowanie i kąpiele w jeziorze.