InformacjeWyjazdy / Wycieczki

Wycieczki jednodniowe dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży z GOK!

Po pracowitym okresie roku szkolnego, czas na odpoczynek. GOK w Kleszczowie przygotował na ten czas wiele atrakcji. W dniu zakończenia roku szkolnego zorganizował „Start Wakacji z GOK”, dzisiaj zaś ruszyły wyjazdy kolonijne. Przyszedł także czas, na wycieczki jednodniowe dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży.

Zapisy rozpoczną się od dn. 04.07.2022 r. i potrwają do 14.07.2022 r.
Karty zapisowe będą dostępne w GOK oraz na stronie internetowej w trakcie zapisów.

Koszt wyjazdu to 20zł/uczestnik. W trakcie zapisów honorujemy Kartę Dużej Rodziny.

W trakcie wyjazdów dla dzieci i młodzieży zapewniamy ciepły posiłek (nie dotyczy opiekunów podczas wycieczki dla przedszkolaków).

Harmonogram wyjazdów kształtuje się na następująco:

28.07.2022 r. Wycieczka do ZOO i Orientarium w Łodzi – dla dzieci w wieku przedszkolnym
z rodzicem/opiekunem; (bilet w cenie 50 zł płatne przez opiekuna na miejscu w kasie ZOO)

11.08.2022 r. Wycieczka do Uniejowa i Łęczycy – dla młodzieży szkół średnich
i studentów, w programie m.in.: – wizyta w termach Uniejów (2h) oraz zwiedzanie miejscowości, zwiedzanie z przewodnikiem zamku w Łęczycy, wizyta w Tumie i zwiedzanie kolegiaty.

16.08.2022 r. Wycieczka do Częstochowy i okolic – dla dzieci kl. I ? III Szkoły Podstawowej, w programie m.in.: kino sferyczne, ?Stacja Grawitacja?, park trampolin, ?Alpakarnia? w Poczesnej;

18.08.2022 r. Wycieczka do Warszawy – dla dzieci kl. IV ? VIII szkoły podstawowej, w programie m.in.: park trampolin – ?HANGAR 646?, zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, park saski, muzeum geologiczne.

Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie informuje, że powyższe programy są propozycjami ramowymi i mogą ulec zmianie.

Karty zapisowe dostępne do pobrania: